Mitai

Mitų griovimas

Ar kondicionierius yra prabangos prekė?

Nėra. Kondicionierius nebėra prabanga, tai būtinas įrenginys Jūsų gerai savijautai, produktyvumui ir komfortui užtikrinti.

Karštis, dideli temperatūros svyravimai vargina žmones. Teigiama, jog šiuolaikinės oro kondicionavimo sistemos gali sukurti mūsų organizmui tinkamiausią oro temperatūros ir drėgmės balansą. 

Vasaroms pasaulyje ilgėjant ir šylant, namų statyboje montuojant didelius izoliacinius sluoksnius – namams kaip niekada svarbu atvėsti. Kondicionierius Jums padės valdyti namų klimatą.

Kondicionierius - prabangos prekė
Mitų griovimas

Ar vėdinimas neįmanomas senos statybos name?

Priklausomai nuo statybos technologijos, senos statybos namuose vėdinimas gali būti itin reikalingas. Nors rinkoje gausu sprendimų, kurie siūlo problemą spręsti kiekviename kambaryje įrengiant sieninius rekuperatorius – to nerekomenduojame.

Senos statybos name vėdinimą siūlome pradėti nuo orlaidžių montavomo sąlytį su lauku turinčiuose pastato elementuose – duryse ar languose.

Jeigu tai nepadės, dalį problemų gali išspręsti kondicionierius ar centralizuota vėdinimo sistema su rekoperatoriumi.

Kondicionierius senuose namuose
Mitų griovimas

Ar kondicionierius naudingas tik vasarą?

Jeigu namuose kaupiasi drėgmė, jeigu jaučiate diskomfortą dėl per vėlai įjungto ar per anksti išjungto šildymo sezono, jeigu Jūsų šildymo sistema neužtikrina šilumos šalčiausiai žiemos mėnesiais – kondicionieriumi būsite patenkinti visus metus. Vasarą kondicionierius vėdins, o rudenį, žiemą ir pavasarį – šildys!

Jeigu namuose reikalingas drėgmės surinkėjas / oro sausintuvas – kondicionierius Jūsų namuose padės ištraukti drėgmę. Jums nebereikės kitų įrenginių, kurie užima papildomą namų plotą.

Kondicionierius žiemą
Mitų griovimas

Ar kondicionierius bute – misija neįmanoma?

Jei turite butą ir nežinote ar įmanoma pastatyti kondicionierių, atsakymas paprastas – įmanoma.

Mes atvažiuosime, apžiūrėsime Jūsų erdvę, išklausysime Jūsų poreikių, patarsime ir pastatysime šį vėsinimo įrenginį ten – kur Jums jo reikia!

Kondicionierius bute
Mitų griovimas

Ar kondicionierius sunaudoja daug elektros?

Oro kondicionieriaus suvartojama energija yra susijusi su jo veikimo principu – pasiekus nustatytą temperatūrą (ją nustato vartotojas iš valdymo pulto), sistema pereina į budėjimo režimą. Kai aplinkos temperatūra viršija nustatytas ribas, ji vėl pereina į darbo režimą. Tokia strategija sumažina energijos sąnaudas. 

Didžiausias energijos suvartojimas susidaro per pirmąsias vėsinimo valandas, kai kambaryje labai karšta ir reikalingas didelis aušinimas. Temperatūrai palaikyti reikia mažiau energijos. 

Elektros energijos suvartojimas taip pat priklauso nuo temperatūrų skirtumo kambariuose. Siekiant sunaudoti mažiau elektros energijos, namus reikia vėsinti nuolat ir juose palaikyti vienodą temperatūrą.

Kondicionierius ir elektra

Gyva konsultacija

Nesugriovėme Jūsų mito?

Apie mus – iš mūsų klientų

Patenkintas klientas - mūsų ateities garantas

Džiaugiamės, kad klientų geri atsiliepimai leidžia mums gyvuoti ir toliau stengtis dėl kiekvienų namų gaivos.

Gaukite darbų bei įrangos sąmatą